Bieg dla WOŚP w Grudziądzu - ostatni dzień obniżonej opłaty

08:59, 30.11.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” W tym dniu na ulice w całej Polsce wyjdą tysiące wolontariuszy. Tak będzie równie w Grudziądzu, a jedną z imprez towarzyszącej orkiestrze będzie charytatywny bieg dla Wielskiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy. O przygotowaniach do tego biegu zapytaliśmy jednego z organizatorów.

Na liście startowej grudziądzkiego charytatywnego biegu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już 985 zawodników, w tym z potwierdzoną opłatą 885. Tak, więc zostało tylko 15 wolnych miejsc. Do końca listopada opłata wynosi 30 zł, a w miesiącu grudniu będzie to 40 zł. Jak sami widzicie bieg, który wystartuje w środku zimy 14 stycznia 2018 r, w ramach 26 finału WOŚP cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem i już teraz będzie najliczniejszym biegiem, jaki dotychczas organizowaliśmy w Grudziądzu. 

Niezmiernie nas to cieszy, że będziecie z nami w tym dniu a uzbierane pieniążki zasilą konto fundacji Jurka Owsiaka i pomogą wyrównać szanse tych najmniejszych istot, które za kilaka lat również będą biegać jak wy i również jak wy będą pomagać następnym pokoleniom - mówi Andrzej Dolewski Prezes Akademii Bigania organizator biegu

Link do zapisów : https://elektronicznezapisy.pl/event/2137/strona.html

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018