Jarmark Świętego Mikołaja na Rynku Głównym w Grudziądzu

11:15, 06.12.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia CK Teatr oraz Urząd Miejski  zaprasza mieszkańców na Jarmark Św. Mikołaja. W tym czasie grudziądzki Rynek na kilka dni zmieni swój wizerunek. Stoją tu kramy z całym mnóstwem świątecznych drobiazgów. 

Grudziądzki Jarmark Św. Mikołaja to jednak nie tylko zakupy, przez kolejne dni świąteczną atmosferę budować tu będą koncerty oraz pokazy taneczne. I tak na dużej, plenerowej scenie liczyć możemy na występy w wykonaniu grudziądzkich chórów – dziecięcych i dorosłych. Pojawią się zespoły wokalno-muzyczne oraz podopieczni Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Natomiast gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Video, tuż przed nimi wystąpi młoda wokalistka Paulina Czapla. 

Nie zabraknie także św. Mikołaja, który w środę przed południem będzie częstował dzieci słodyczami. Po południu od godziny 17.00 zapraszamy na świąteczny happening „Pierwsza Gwiazda” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Ulicznego "Scena Kalejdoskop". 

Podobnie jak w latach ubiegłych podczas Jarmarku wybrane zostanie najciekawsze stoisko świąteczne – zwycięzca otrzyma Nagrodę Prezydenta.

Organizatorzy: CK Teatr oraz Urząd Miejski w Grudziądzu

Co będzie się działo w dniach 6-9 grudnia napiszemy jeszcze na naszym portalu.

 

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018