REKLAMA

Zumba Party w Grudziądzu - konkurs

07:42, 14.12.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Zumba - pod tą tajemniczą nazwą kryje się innowacyjna metoda łącząca trening cardio, aerobik, czasem także ćwiczenia siłowe, które odbywają się przy akompaniamencie gorących latynoskich nut. Energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia  sprawiają, że trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by spalić zbędne kalorie, jednocześnie świetnie się bawiąc. Dodatkową zaletą Zumby, jest fakt, że z tej aktywności fizycznej może korzystać każdy bez względu na płeć, czy wiek:

Zaczynają już najmłodsi od programu Zumba Kids, po przez starszych - Zumba Fitness, aż po seniorów - Zumba Gold. Co ważne Zumba Gold jest programem, który z powodzeniem trafia także do osób niepełnosprawnych, siedzących na wózkach. Jedynym ograniczeniem są schorzenia wykluczające z aktywności fizycznej i nasze lenistwo. Dorota Gacek

 
Zumba jest aktywnością, która łączy ludzi, dlatego od 3 lat podczas świątecznych  maratonów na grudziądzkiej scenie pojawiają się zagraniczni goście:

Podczas licznych wyjazdów i maratonów mamy możliwość spotykać różnych fanów tej aktywności, którzy chętnie pomagają innym przy organizacji eventów tanecznych. Tak również było z nami. Uczestnicząc w światowej imprezie Dancehall & Reggeton poznałyśmy wielu prezenterów zagranicznych i tak też postanowiłyśmy, aby poznali ich również mieszkańcy Grudziądza.


Świąteczny Maraton -  Zumba&Massage to projekt, którego pierwsza edycja odbyła się w grudniu 2015 roku. Gwiazdą wieczoru był wówczas mistrz Bachata - Mariusz Koperski. W roku ubiegłym na zaproszenie organizatorów do Grudziądza przybyła Królowa Polskiej Zumby Izabela Kin-Janda, natomiast gościem specjalnym tegorocznego maratonu będzie rodowita Kubanka Regla Hernandez-Madej.

Maraton odbędzie się w Klubie Skala Grudziądz, ul. Portowa 12. Start godzina 18:00. Zapisy pod nr tel: 781 610 939 koszt 40 zł.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj wejściówkę na Maraton Zumby. Konkursu szukaj w dziale konkursy.

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018