Nowy Prezes Grudziądzkich Inwestycji Medycznych

07:20, 07.12.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Katarzyna Młodecka od 5 grudnia br. pełni funkcję Prezesa Grudziądzkich Inwestycji Medycznych.

Przypomnijmy, Katarzyna Młodecka od lipca br. pracowała w Urzędzie Miejskim zajmując stanowisko Doradcy Prezydenta. Od początku zajmowała się kwestiami związanymi z finansami Ratusza oraz Regionalnego Szpitala Specjalistycznego, zatem posiadła wiedzę na temat funkcjonowania tych jednostek.

Kandydaturę Katarzyny Młodeckiej zaproponował Radzie Nadzorczej Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Decyzję o zmianie kadrowej w Spółce podjął po tym, jak poprzedni Prezes Piotr Jaskulski początkowo zrezygnował z piastowania tej funkcji, a następnie wyraził zgodę na sprawowanie jej jedynie w częściowym wymiarze godzin.

Warto dodać, że Katarzyna Młodecka zanim została zatrudniona w Grudziądzu pracowała m.in. jako Dyrektor Zarządzający w Kujawsko-Pomorskich Inwestycjach Medycznych Sp. z o.o., a także Koordynator Projektu w Przedsiębiorstwie Organizacji Inwestycji ALLPLAN Sp. z o.o. i w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Ukończyła wydział prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska pracy na Wyższej Szkole Bankowej. Biuro Prezydenta

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018