Tomasz Gollob będzie leczył się w chińskim Nanning

18:04, 17.01.2018 | ŁP
REKLAMA
Skomentuj

Możliwość wylotu i leczenia w chińskiej klinice w Nanning to owoc współpracy fundacji Polskiego Związku Motorowego, MrGarden GKM-u Grudziądz oraz prezydenta naszego miasta, Roberta Malinowskiego. Były mistrz świata leczony będzie akupunkturą. 

Pieniądze na przelot w tej sytuacja wyłoży fundacja PZM. To właśnie związkowi działacze cały czas prowadzą akcję, dzięki której na konto wpływają finanse na leczenie Tomasza Golloba. Do zbiórki przyłączył się klub i władze miasta. To właśnie z ich inicjatywy - legenda polskiego żużla - będzie mógł udać się na leczenie do Chin. 

O bólach spastycznych i problemach z fizjologią Gollob wyznał w grudniowej rozmowie z dziennikarzem "Polsatu Sport", Marcinem Feddkiem. Ówcześnie nie była znana odpowiedź ze strony chińskich lekarzy. Obecnie również nie ma jakiejkolwiek pewności, że leczenie akupunkturą przyniesie efekty. Koszty leczenia, takie zapewnienie otrzymała polska strona, ma pokryć chińska strona.

Przypomnijmy w tej sytuacji, Nanning jest partnerskim miastem Grudziądza. Kilka tygodni temu pojawił się pomysł, by w przyszłości otworzyć w szpitalu w Grudziądzu Centrum Leczenia Bólu oparte na medycynie naturalnej. 

Źródło - Sportowe Fakty 

(ŁP)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

jaja

0 0

już nawet wiadomo kto pojedzie z gollobem do chin - vice prezydent hihi 18:08, 21.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018