Jarmark Św. Mikołaja zagości na Rynku Głównym w Grudziądzu

15:02, 01.12.2017 | S.R
REKLAMA
Skomentuj

Jarmarczne kramy z drobiazgami, ozdobami i lokalną gastronomią pojawią się już w najbliższą środę. Nie zabraknie również występów grudziądzkich chórów, zespołów i grup artystycznych. Punktem kulminacyjnym Jarmarku będzie sobotni występ zespołu VIDEO.

Okazała choinka od kilku dni ozdabia grudziądzki rynek. Oznacza to, że już wkrótce rusza Jarmark Św. Mikołaja. Od środy do soboty, 38 wystawców z mnóstwem świątecznych ozdób, smakołyków i gastronomi, będzie do dyspozycji mieszkańców w godzinach od 10:00 do 19:00. Zakupić będzie można świąteczne prezenty, rozsmakować się ręcznie lepionymi pierogami i napić się popularnego grzańca. Nie zabraknie również swojskiej wędliny, przypraw oraz wypieków. 

Prawdziwie wyjątkową atmosferę tworzyć będą lokalne grupy muzyczne, które uświetnią imprezę swoimi występami. Zespoły występy rozpoczną w środę od godziny 16:00. Również w tym dniu o godzinie 17:00, zaprezentowany zostanie happening  „Pierwsza Gwiazda” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Ulicznego "Scena Kalejdoskop".

Skoro Jarmark  to oczywista jest również wizyta samego św. Mikołaja! Będzie go można spotkać 6 grudnia  o godzinie 11:00 i 16:00. 

 Czwartek i piątek to kolejne występy od godziny 16:00. Usłyszymy kolędy, pastorałki i utwory chóralne. 

Sobota będzie ostatnim dniem Jarmarku. Wystąpi zespół VIDEO znany z takich utworów jak: Bella", "Idę na plażę", "Soft", "Papieros", "Środa czwartek", „Szminki róż", "Fantastyczny lot", "Wszystko Jedno" oraz "Ktoś Nowy". Przed gwiazdą wieczoru, publiczność rozgrzewać będzie Paulina Czapla. Utalentowana wokalistka jest finalistką popularnego talent-show " Must be the music". Początek koncertu o 17:00. 

Wybieracie się na Jarmark Św. Mikołaja?

 

(S.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018