Dzielnicowi proszą mieszkańców Grudziądza o pomoc.

07:59, 29.11.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożenia w danym rejonie, każdy z dzielnicowych przygotowuje półroczny plan działania priorytetowego. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu proszą mieszkańców o kontakt w sprawie wytypowania zadań do planów na kolejne półrocze.

Dzielnicowi Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, wzorem poprzednich lat, pod koniec grudnia będą nakreślać najważniejsze kierunki swoich działań na pierwsze półrocze nowego roku. Opracowane przez nich plany priorytetowe mają na celu rozpoznanie zagrożeń w danym rejonie oraz  skuteczniejsze współdziałanie z mieszkańcami na rzecz  poprawy poczucia bezpieczeństwa.  Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat ze społeczeństwem, oraz analizy zgłoszeń naniesionych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W związku z powyższym, w celu zaplanowania rzetelnych i kompleksowych działań, dzielnicowi proszą mieszkańców swoich dzielnic o zgłaszanie konkretnych miejsc zagrożonych, które mogłyby zostać objęte planem priorytetowym na najbliższe półrocze. Zgłoszeń można dokonywać mailowo, lub telefonicznie u funkcjonariusza, który ma w rejonie służbowym nasze miejsce zamieszkania lub kierownika rewiru dzielnicowych. KMP Grudziądz.

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018