Wpadł na gorącym uczynku kradnąc buty

13:07, 06.12.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży obuwia. W zatrzymaniu pomogli pracownicy firmy, którzy zauważyli całe zajście na kamerach monitoringu i w odpowiednim momencie powiadomili policję. Funkcjonariusze ustalili, że to nie pierwsze takie przewinienie 31-latka, który odpowie teraz również za wcześniejszą kradzież.

Do zdarzenia doszło wczoraj (05.12.2017) w Grudziądzu ok. północy na terenie jednej z firm zajmujących się handlem obuwiem. Pracownicy firmy zauważyli na monitoringu, że do otwartego samochodu dostawczego, w którym znajdowały się kartony z obuwiem, wchodzi młody mężczyzna. Obserwując go i nie spuszczając z oczu, natychmiast powiadomili policję i otworzyli w porę bramę zakładu dla przybyłych niezwłocznie policjantów. Mężczyzna widząc umundurowanych funkcjonariuszy nie stawiał żadnego oporu i od razu położył się na ziemi.

Mundurowi ustalili, że jest to 31-letni grudziądzanin. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalili również, że 31-latek zaledwie tydzień wcześniej działając w ten sam sposób, ukradł 60 kartonów z butami o wartości ponad 1100zł.

Amator cudzej własności usłyszał dwa zarzuty. Za kradzież i usiłowanie kradzieży kodeks karny przewiduje do 5 lat więzienia. KMP Grudziądz.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018