Policjanci zabezpieczyli prawie 700 gramów amfetaminy

11:56, 07.12.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Grudziądzcy kryminalni zatrzymali 25-letnią grudziądzankę poszukiwaną listem gończym. W jej mieszkaniu w wyniku przeszukania policjanci znaleźli ponadto prawie 700 gramów amfetaminy oraz pieniądze w kwocie 6 tyś zł. Mundurowi zatrzymali także 35-letniego konkubenta grudziądzanki do którego najprawdopodobniej należały środki odurzające.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj (05.12.2017) ok. godz. 12:00. Policjanci wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w centrum miasta ma się znajdować poszukiwana 25-latka. Według posiadanych przez funkcjonariuszy informacji, grudziądzanka miała być poszukiwana listem gończym za kradzieże.

Ustalenia policjantów okazały się trafne- w wytypowanym przez stróżów prawa mieszkaniu znajdowała się poszukiwana kobieta oraz jej 35-letni konkubent. Ponadto w wyniku przeszukania, funkcjonariusze znaleźli prawie 6 tyś zł w gotówce oraz 700 gramów narkotyków poukrywanych w różnych częściach mieszkania. Kryminalni wstępnie ustalili, że jest to amfetamina i prawdopodobnie należy do partnera grudziądzanki. 25-latka i jej o 10 lat starszy konkubent zostali zatrzymani.

Dzisiaj (07.12.2017) kobieta zostanie przewieziona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary, a o losie mężczyzny zdecyduje prokurator. Za posiadanie środków narkotycznych kodeks karny przewiduje do 3 lat więzienia. KMP Grudziądz.

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone | 2018